Organizasyon Hizmetleri

ORGANİZASYON HİZMETLERİMİZİN DETAYLARI
Düğün, sünnet düğünü, yemek davetleri, iftar yemeği organizasyonları, kokteyl organizasyonları doğum günü organizasyonları, açılış organizasyonları ve benzeri davet organizasyonlarınız için çeşitli süsleme alternatifleri, organizasyon yönetim hizmetleri sunmaktayız. Profesyonel ekibimiz ile birlikte sektörde uzun yıllardan beridir en çok tercih edilen firmayız. Bizimle çalışmak sizi kendi davetlerinizde misafir gibi hissettirecektir. Hiç bir işe el sürmeden davetinizin keyfini çıkarabilirsiniz. Uygun paket fiyatlarımız için iletişime geçmeyi unutmayınız.

Düğün Organizasyonu

Düğün ve Davet organizasyonlarınız için sizlere tecrübeli ekibimiz ile süsleme, düğün ekip-ekipmanları temini ve organizasyon hizmetleri sunuyoruz. Hayatınızın en özel, anlamlı ve güzel günlerinden biri olan düğün gününüzde, düğününüzü organizasyon hizmetlerimiz ile daha da güzelleştirebilirsiniz. Düğün Organizasyonları için şık düğün süslemeleri, ekipman ve süsleme malzemeleri temini, çeşitli uygulamalar. Masa ve sandalye süslemeleri, gelin yolu süslemesi, gelin-damat masası süslemesi, düğün organizasyonu mekanı için çevre süslemeleri, volkan ve konfeti uygulamaları. Masa üstü düğün süslemeleri, Masa üstü için çeşitli masa örtüleri ve dantel kapak, canlı çiçek masa parterleri, yapay ve canlı çiçekli şamdan modelleri. Organizasyon yeri olarak seçtiğiniz mekana uygun şekilde süslemeler yapabilir, sizleri kendi davetinizde birer davetli olarak ağırlayabiliriz.


Düğün, kına, nişan, sünnet gibi organizasyonlarınızda çeşitli süslemelerle mekanı sizin istediğiniz doğrultuda renklendirebiliriz. Sizleri kendi davetinizde bir davetli gibi ağırlayabiliriz.Açılış Organizasyonu

Açılışlarınızda hedef kitlenizin ve misafirlerin ilgisini çekip beğenilerini kazanmak için yapmanız gerekenler var! Farkedilmenizi sağlayacak balon süslemeleri, bayrak süsleme çalışmaları, ilgi çekici gösteriler ve aktiviteler, açılış kokteyli organizasyonu, ses sistemi kurulumu ve DJ hizmeti, tanıtım elemanları ve ilgi çekici gösteri organizasyonları. Ticaret hayatına atılan yeni dükkan ve mağazaların, çevre insanına kendini duyurması ve açıldığını haber etmesi; insanların ilgisini kazanır ve açılıştan haberdar olmasını da mümkün kılar. Ayrıca açılış organizasyonlarında var olan palyaçolar çocukların eğlenmesine yardımcı olabildiği gibi, profesyonel ses sistemleri vasıtasıyla duyurulan indirimler ve dinletilen müzikler sayesinde de insanların açılıştan haberdar olmaması neredeyse imkansız hale gelir. Ayrıca çeşit balon süslemeler ve konfetilerle açılış organizasyonlarını daha da ilgi çekici kılabilirsiniz. Kurum olarak bizler her alanda olduğu gibi, açılış organizasyonlarında da birebir yanı başınızda bulunuyor ve bu zorlu süreci başarıyla yönetmenizi sağlıyoruz. Sunmuş olduğumuz paketler sayesinde de hızlı ve kolay bir şekilde bu hizmetlerden faydalanabiliyorsunuz.

Açılış organizasyonlarınızda da yanınızda olmaktan büyük zevk duyarız. Size özel renklerle süslenen mekanınızın açıldığını tüm insanlara birlikte duyurmak için iletişime geçebilirsiniz.


Doğum Günü Organizasyonları

Doğum günü organizasyonlarınız için profesyonel ekibimiz ile birlikte sizlere gösteri, eğlence, animasyon ve süsleme hizmetleri sunuyoruz. Palyaço, batman, örümcek adam, pamuk prenses ve daha birçok kostümlü karakterler ile doğum günlerinizi şenlendiriyor dilerseniz doğum günü partisinin yapılacağı alanı balonlar, uçan balonlar, balon papatyalar, renkli doğum günü süsleri ve doğum günü partisi yazıları ile süslüyoruz. Bunula birlikte doğum günü partisi organizasyonları için sihirbaz gösterisi, kukla gösterisi, gibi çeşitli gösteriler ve doğum günü organizasyonları ekipmanları kiralama hizmetlerimiz vardır.

Doğum günleriniz sizin için en önemli anlardan biri. Bu anda da yanınızdayız. Hayallerinizi anlatın gerisini profesyonel ekibimizin ellerine bırakın. İletişime geçmeyi unutmayın.


Sünnet Düğünü Organizasyonu

Çocuklarınızın ve sizlerin hayatınızda bir defa yaşayabileceği sünnet düğünlerinde çocuklarınızın, sizlerin ve misafirlerinizin eğleneceği ve unutmayacağı bir sünnet düğünü geçirmesi için sizlere süsleme, sünnet malzemeleri temini, araba süsleme, yatak süsleme, animasyon ve gösteri-eğlence hizmetleri sunuyoruz. Sünnet düğünü organizasyonları için birbirinden eğlenceli gösteriler ve sünnet eğlenceleri, sünnet düğünü süslemeleri, sünnet düğünü malzemeleri temini, sünnet tahtı ve yeniçeri askeri uygulamaları. Erkek çocuğunuzun hayatında bir defa yaşayacağı sünnet düğününde onun, diğer çocukların ve misafirlerinizin eğleneceği, unutmayacağı bir düğün için sizlere süsleme, animasyon ve gösteri hizmetleri sunuyoruz. Dilerseniz düğün salonu, dilerseniz herhangi bir alanda gerçekleşecek sünnet düğünü için size özel tekliflerimiz var.

Çocuklarınızın ve sizlerin hayatınızda bir defa yaşayabileceği sünnet düğünlerinde çocuklarınızın, sizlerin ve misafirlerinizin eğleneceği ve unutmayacağı bir sünnet düğünü geçirmesi için sizlere müthiş paket tekliflerimiz var. İletişime geçmeyi unutmayınız.

%d blogcu bunu beğendi: